Eğitim Kurumları için Eğitim Paketleri

Geleceğin en önemli üretim teknolojilerinden 3 boyutlu yazıcı ve baskı teknolojisini anaokulu, ilkokul, lise ve üniversite gibi eğitim alanlarında verimli bir şekilde kullanılması üzerine çalışıyor ve bu alanla ilgili olarak eğitim kurumlarına müfredat, teknik bilgi, teknik laboratuar, danışmanlık gibi hizmetler veriyoruz. 3d Yazıcı Devrimi

İsteğe Göre Konsept Atölye ve Eğitimler
Konsept mağazamızda ve alternatif mekanlarda düzenlediğimiz üç boyutlu yazıcı entegreli atölye ve eğitimlerle her yaştan meraklıya ilgi alanları doğrultusunda farklı deneyimler yaşatıyoruz.
Üç boyutlu yazıcı teknolojisinin kısa sürede hayatımızın vazgeçilmezleri arasında olacağı öngörüsüyle okulunuzda, şirketinizde, ajansınızda ya da etkinliklerinizde isteğinize göre kurgulanan atölye, seminer ve eğitimler gerçekleştiriyoruz.
Detaylı bilgi almak için atolye@3dortgen.com'mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 
Ücretsiz 3D Yazıcı Eğitim Atölyeleri

Herkesin tüketici sınıfından üretici sınıfa geçmesini sağlayan üç boyutlu yazıcı teknolojisi ile ilgili herkesi bilgi  ve deneyim sahibi yapmayı görev biliyoruz. Bu sebeple hemen her hafta ücretsiz 3D Yazıcı Eğitim Atölyesi ismiyle bilgilendirici eğitim atölyeleri düzenliyoruz. 
En yakın ücretsiz eğitim atölyesine kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için anasayfadaki etkinlik takvimimize bakabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.