x Pop-up Başlık Pop-up Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Yeni Mağaza Geliyor! - 3dörtgen.png (184 KB)
bcn3d_gif6.gif (2.14 MB)

Tek seferde çok adetli üretimi mümkün kılan çift kafa teknolojisi

İhtiyacınız olan parçaları yüksek çözünürlük ve büyük hacimde etkili bir şekilde üretmeye imkan tanıyan IDEX (Bağımsız Çift Baskı Sistemi) teknolojisi, 3 boyutlu baskı deneyiminizi güvenilir hale getirirken aynı zamanda verimliliğinizi arttırıyor. BCN3D'nin yeni geliştirdiği Epsilon W50W27 ve Sigma D25 3 boyutlu yazıcılarla tanışın! 

BCN3DÜRÜNLERİ
bcn3d-epsilon-1.jpg (562 KB)

Epsilon W50

Epsilon W50, pasif ısıtmalı haznesi ve tam muhafazası gibi özellikler sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle büyük ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa/Ekstrüder (IDEX) tarafından desteklenen Epsilon W50, kalite ve hassasiyetle olağanüstü güçlü işlevsel parçalar sunar.

Epsilon-w27-3dortgen.jpg (82 KB)

Epsilon W27

Epsilon W26, pasif ısıtmalı haznesi ve tam muhafazası gibi özellikler sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle büyük ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa/Ekstrüder (IDEX) tarafından desteklenen Epsilon W27, kalite ve hassasiyetle olağanüstü güçlü işlevsel parçalar sunar.


BCN3D-SİGMAD25-1.jpg (88 KB)

Sigma D25

Büyük baskı hacmi ve sürekli bağlantı gibi özellikler sayesinde sorunsuz bir deneyimle maksimum üretkenlik sağlayacak şekilde tasarlanmış, en bilinen 3D yazıcımızın yeni neslini keşfedin. Bağımsız Çift Ekstrüder/Kafa (IDEX) sistemimiz tarafından desteklenen Sigma D25, kalite ve hassasiyetle hızlı bir şekilde işlevsel prototipler sunar.

 

Kusursuz ve güvenilir bir 3 boyutlu baskı deneyimi için geliştirilen özellikler

BCN3D_3D_Printing_Industry_Independent_Dual_Extrusion_IDEX.gif (1.81 MB)

BCN3D_Sigma_Sigmax_R19_3D_Printing_Technology_Touchscreen.gif (412 KB)

BCN3D_Sigma_Sigmax_R19_3D_Printing_Technology_Hotends_e3D.gif (1.13 MB)

BAĞIMSIZ ÇİFT BASKI KAFASI

DOKUNMATİK RENKLİ EKRAN

Geliştirilmiş Yeni
e3D™ Hotend

BCN3D'nin geliştirdiği bağımsız iki ayrı baskı kafası, karmaşık tasarımları daha kolay üretmenizi sağlarken, üretim kapasitenizi normalin iki katına çıkarır.

Sigma ve Sigmax R19 3 boyutlu yazıcılar, sahip oldukları dokunmatik renkli ekran ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile 3 boyutlu üretim deneyiminizi mükemmelleştirir.

BCN3D 3 boyutlu yazıcıların yeni hotend'leri, en düzgün ve güvenilir filament çıkışını sağlamak üzere e3D ™ tarafından tasarlanmış ve sürdürülebilir üretim için geliştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.