x Pop-up Başlık Pop-up Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
popup2
bcn3d_gif6.gif (2.14 MB)

Tek seferde çok adetli üretimi mümkün kılan çift kafa teknolojisi

İhtiyacınız olan parçaları yüksek çözünürlük ve büyük hacimde etkili bir şekilde üretmeye imkan tanıyan IDEX (Bağımsız Çift Baskı Sistemi) teknolojisi, 3 boyutlu baskı deneyiminizi güvenilir hale getirirken aynı zamanda verimliliğinizi arttırıyor. BCN3D'nin geliştirdiği EpsilonSigma R19 ve Sigmax R19 3 boyutlu yazıcılarla tanışın! 

BCN3DÜRÜNLERİ
sigma_landingpage_tekurun.png (235 KB)

Sigma R19

Sigma R19, ideal baskı hacmi ile masaüstünüzde düşük hacimli seri üretim ihtiyacınızı en verimli şekilde giderir. Endüstriyel baskı filamentleri ile uyumlu çalışan Sigma R19, sorunsuz ve güvenli bir 3 boyutlu baskı deneyimi için BCN3D mühendislerinin geliştirdiği en yeni özelliklere sahiptir. 

sigmax_landingpage_tekurun.png (239 KB)

Sigmax R19

Sigmax R19 yüksek çözünürlüklü çok malzemeli büyük hacimli parçaları basit ve etkili bir şekilde üretmeye imkan tanıyan IDEX (Bağımsız Çift Baskı Sistemi) teknolojisi ile birlikte, profesyonel prototipleme ihtiyaçlarınız için eşsiz bir hacim imkanı sunar.


bcn3depsilon.jpg (40 KB)

Epsilon

BCN3D Epsilon büyük hacimli üretimler için geliştirilmiş endüstriyel bir 3 boyutlu yazıcıdır. Sahip olduğu kapalı gövde tasarımı, endüstriyel sınıf malzemelerle güçlü ve istikrarlı üretimi mümkün kılar.  

Kusursuz ve güvenilir bir 3 boyutlu baskı deneyimi için geliştirilen özellikler

BCN3D_3D_Printing_Industry_Independent_Dual_Extrusion_IDEX.gif (1.81 MB)

BCN3D_Sigma_Sigmax_R19_3D_Printing_Technology_Touchscreen.gif (412 KB)

BCN3D_Sigma_Sigmax_R19_3D_Printing_Technology_Hotends_e3D.gif (1.13 MB)

BAĞIMSIZ ÇİFT BASKI KAFASI

DOKUNMATİK RENKLİ EKRAN

Geliştirilmiş Yeni
e3D™ Hotend

BCN3D'nin geliştirdiği bağımsız iki ayrı baskı kafası, karmaşık tasarımları daha kolay üretmenizi sağlarken, üretim kapasitenizi normalin iki katına çıkarır.

Sigma ve Sigmax R19 3 boyutlu yazıcılar, sahip oldukları dokunmatik renkli ekran ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile 3 boyutlu üretim deneyiminizi mükemmelleştirir.

BCN3D 3 boyutlu yazıcıların yeni hotend'leri, en düzgün ve güvenilir filament çıkışını sağlamak üzere e3D ™ tarafından tasarlanmış ve sürdürülebilir üretim için geliştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.