Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin ilk ve tek 3D Dükkan ve Cafe'siSon zamanların en çok konuşulan teknolojisi olan üç boyutlu yazıcıların son kullanıcıya sunulması ve bu teknoloji ile ilgili bilinirlik sağlanması için yaklaşık 15 kişilik genç, yaratıcı, dinamik ve konusunda deneyimli ve eğlenceli takımımızla teknoloji, tasarım ve inovasyon meraklılarına Üsküdar – Çamlıca’daki yerimizde, Eylül 2013’ten beri 3D yazıcı satış, 3D baskı, tarama ve tasarım, atölye ve kafe hizmeti sunan dünyanın ilk Türkiye’nin tek konsept 3D yazıcı mağazasıyız.

  3Dörtgen

3 boyutlu yazıcı teknolojisinin önde gelen markarlarından Ultimaker, Tiertime, ChocEdge, Zmorph, Zortrax ve Formlabs'in yanı sıra colorFabb, Esun ve Taulman gibi 3D yazıcı hammadde markalarının da Türkiye distribitörü ve dağıtıcısıyız. 

Kuruluşumuzdan bu yana ulusal ve uluslararası birçok etkinlik, festival, atölye ve projede sponsor, çözüm ortağı ve katılımcı olarak yer alarak bu teknolojinin Türkiye’de ve dünyada geniş kitlelere ulaştırılması konusunda çalışıyoruz. 3Dörtgen Takımı olarak yaratıcı, sürdürülebilir ve geliştirilebilir projelere, girişimlere ve tasarım çalışmalarına destek vermek bu yoldaki öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Peki ya size nasıl yardımcı olabiliriz? :)

dır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.