x Pop-up Başlık Pop-up Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Yeni Mağaza Geliyor! - 3dörtgen.png (184 KB)

Özgürce Üretimin Profesyonel Yolu

Yeni nesil Raise3D 3 boyutlu yazıcılar ile ihtiyacınız olan hassas ve büyük hacimli üretimleri profesyonelce üretebilirsiniz

 

 pro2_buton.jpg (18 KB)    TEKLİFAL_BUTON.jpg (14 KB)raise3d_gorsel.jpg (1.22 MB)
Raise3DÜRÜNLERİ
raise3dpro2_gorsel.jpg (161 KB)

Raise3D Pro2

Raise3D 3 boyutlu yazıcılar endüstriyel alanda faaliyet gösteren ve kısa süreli, düşük maliyetli prototip ya da son ürün üretmek isteyenler için geliştirildi. Pro2 Plus modeli, çift baskı yapabilen kafa  yapısı ve geniş baskı hacmiyle dikkat çekiyor. 

satinal_raise3d.jpg (13 KB)

raise3dpro2plus_gorsel.jpg (175 KB)

Raise3D Pro2 Plus

İhtiyacınız olan her zaman daha büyük hacimli bir 3 boyutlu baskı ise Raise3D Pro2 Plus tam olarak aradığınız 3 boyutul yazıcı olabilir. Tek seferde 60 cm'e kadar baskı alabileceğiniz Pro2 Plus, çift kafa yapısı ile aynı anda iki renk baskı yapabilme özelliğine sahiptir.

satinal_raise3d.jpg (13 KB)

e2-raise3d-3dortgen.jpg (109 KB)

Raise3D E2

Hassasiyet gerektiren standart üretimleriniz için mükemmel sonuçlar veren E2, bağımsız çift kafa özelliği ile üretim kapasitenizi 2 katına çıkarır.  Ani güç kesintileri baskınızı etkilemez. Çünkü E2, güç kesintisi sonrası kaldığı yerden sorunsuz bir şekilde devam eder.satinal_raise3d.jpg (13 KB)

 Seri üretime yatırım yapmadan önce hızlı ve doğru prototipleme çok önemlidir. Geliştirilmiş Raise3D Pro2 serisi 3 boyutlu yazıcılar bu konuda beklentinizin ve standartların ötesinde bir üretim deneyimi sunar.


raise3d_ozellikler_1.jpg (591 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.