x Pop-up Başlık Pop-up Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
sadsad x
asdasd
Yeni Mağaza Geliyor! - 3dörtgen.png (184 KB)
Ultimaker-header-3dortgen-2.jpg (121 KB)

Üretim akışınızın kontrolünü ele alın

Birbiriyle sorunsuz bir şekilde çalışan 3D yazıcı, yazılım ve malzemeler. Ultimaker'ın dünya çapındaki bilinirliğini ve kullanıcı sayısını üst düzeye çıkaran ürünleri ile tanışmak için geç kalmayın.

ultimakers3-1.jpg (23 KB)

cura_1.jpg (30 KB)

ultimaker-2.jpg (25 KB)

Güvenilir 3D yazıcılar

Tasarımdan yönetime gelişmiş yazılım

Her zaman mükemmel
3D baskılar

Prototipten üretim yardımcılarına ve son kullanım parçalarına kadar, Ultimaker 3D yazıcılar profesyonel uygulamalar için idealdir ve ihtiyacınız olan kaliteli sonuçları sunar.

İster CAD'den tek tıklamayla yazdırmak isteyin, ister baskınızı en ince ayrıntısına kadar hazırlayın. Yazılım araçları bulut üzerinden kolay baskı yönetimi ile her türlü iş akışına uygundur.

Açık bir filament sistemi ve profesyonel malzeme üreticileri ile iş birliği, ihtiyacınız olan baskının mükemmel olmasına imkan tanır. Malzeme ortaklığı ile her zaman güncellenen malzeme desteği

ULTIMAKERÜRÜNLERİ

Ultimaker S5

Ultimaker S5, çift baskı hücresi özelliğini, gelişmiş bağlantı ve açık filament sistemini bir araya getirerek 3B baskıyı, prototip çıkarmadan ihtiyaca yönelik ve nihai kullanım parçalarının üretilmesine kadardaha da fazla uygulama için uygun hale getiriyor.

Ultimaker S3 - 3dortgen.jpg (12 KB)

Ultimaker S3

Ultimaker S3, etkin şekilde yer kaplayan tasarımıyla yüksek kaliteli ve kompozit malzemeye hazır performans sunar. En son teknolojiyle donatılan Ultimaker S3, güçlü olduğu kadar kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Özellikle ofis içi prototipleme ihtiyacı tasarlanmış profesyonel masaüstü 3 boyutlu yazıcıdır.

ultimaker2+Connect-urunfoto.jpg (6 KB)

Ultimaker 2+ Connect & Air Manager

Yeni Ultimaker 2+ Connect, uzaktan erişimi mümkün kılan ağ bağlantısı ve dokunmatik renkli ekranı sayesinde kullanımı kolay bir 3D baskı deneyimi sağlar. Air Manager ile birlikte gelen Ultimaker 2+ Connect, tek kafa ile endüstriyel malzemelerle üretimin önünü açıyor.

ultimakerS5Probundle_ultimakersayfasi.jpg (12 KB)

Ultimaker S5 Pro Bundle

Ofisinizdeki 3B baskı iş akışınızı otomatik malzeme kullanımı, hava filtreleme ve filament nem kontrolüyle dönüştürün. Ultimaker S5 Pro Bundle, geniş bir malzeme yelpazesi ile zorlu uygulamaları gerçekleştirebilmek için daha fazla üretkenlik, esneklik ve güvenilirlik sağlar.

Türkiye ve dünyada en iyi tasarımcı ve mühendislerin tercihi

logolar3.png (87 KB)

Ultimaker 3D Baskı Çözümlerini Kullananlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.