Masaüstünüzde
Profesyonel

3B Baskı Ultimaker
ile mümkün!

İşinize uyarlanmış doğru ve tutarlı sonuçlar
Son derece karmaşık 3B baskılar, endüstriyel
sınıf malzemeler, maksimum performans ve
geleceğe hazır 3B baskı deneyimi.

Ultimaker
ULTIMAKERÜRÜNLERİ

Ultimaker S5

Ultimaker S5, çift baskı hücresi özelliğini, gelişmiş bağlantı ve açık filament sistemini bir araya getirerek 3B baskıyı, prototip çıkarmadan ihtiyaca yönelik ve nihai kullanım parçalarının üretilmesine kadardaha da fazla uygulama için uygun hale getiriyor.

Ultimaker S3 - 3dortgen.jpg (12 KB)

Ultimaker S3

Ultimaker S3, etkin şekilde yer kaplayan tasarımıyla yüksek kaliteli ve kompozit malzemeye hazır performans sunar. En son teknolojiyle donatılan Ultimaker S3, güçlü olduğu kadar kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Özellikle ofis içi prototipleme ihtiyacı tasarlanmış profesyonel masaüstü 3 boyutlu yazıcıdır.

Ultimaker 2+ Ailesi

Performans için tasarlanan Ultimaker 2+ güvenilir, verimli ve kullanıcı dostu. Geniş bir malzeme yelpazesine verdiği destek sayesinde, prototiplerden kişiselleştirilmiş araçlara kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Tutarlı sonuçlar veren harika bir 3B yazıcı.

ultimakerS5Probundle_ultimakersayfasi.jpg (12 KB)

Ultimaker S5 Pro Bundle

Ofisinizdeki 3B baskı iş akışınızı otomatik malzeme kullanımı, hava filtreleme ve filament nem kontrolüyle dönüştürün. Ultimaker S5 Pro Bundle, geniş bir malzeme yelpazesi ile zorlu uygulamaları gerçekleştirebilmek için daha fazla üretkenlik, esneklik ve güvenilirlik sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.