Neden BCN3D

Profesyonellerin ve girişimcilerin fikirlerini hayata geçirmelerine olanak sağlayan profesyonel 3D baskı çözümleri.

Deneyimler

Dünyada ve Türkiye'de binlerce üretici, sanayici, mimar, tasarımcı projelerini bir sonraki aşamaya daha hızlı getirmek, prototiplemede maliyet avantajı sağlamak ve pazarlama iletişimini güçlendirmek için 3 boyutlu yazıcı ve 3D tarayıcıları kullanıyor.

BCN3D yazıcılarını kullanmanın iki ana avantajı, önemli ölçüde zaman ve maliyet tasarrufu. Çok yönlülüğü ise cabası. Daha mutlu olamazdık! Sigmax, üretim iş akışımızı optimize etmemize büyük ölçüde cı olan güvenilir bir yazıcı.

Marc Linares - Tecalum Industrial

Ürün geliştirmede ve araç üzerinde son ürün olarak kullandığım endüstriyel filament kullanabildiğim BCN3D 3D yazıcımdan çok memnunum. Ürün geliştirme süreçlerimde ilk yatırım maliyetlerimde %90 oranında tasarruf etmemi sağladı.

Mustafa Erdem Ferkan

BCN3D yazıcılarla çalışmak çok faydalı çünkü aklımızda bir fikir varsa, bir teknisyenle birlikte bileşenlerin boyutları için hızlı ve doğrudan sonuçlar elde edebiliyoruz. Bu da reaktif olma yeteneğimizi geliştiriyor.

ob Willemsen, Senior Designer at Camper - Camper (Global)

BCN3D Sigmax'ımızı almadan önce, çoğunlukla sürecimizi dijital bir tasarım üzerinden yürütürdük ama bu da çok fazla hata yapma riskiyle baş başa kalmamıza sebep oluyordu. Çünkü dijital dünyada çalışan bir şey gerçekte her zaman işe yaramıyor.

Global Production Manager, Clara Bazán - TensaBelt

İhtiyacınız olan yüksek çözünürlük ve büyük hacim

İhityacınız olan yüksek çözünürlük, büyük hacim ve verimli üretim

OMEGA I60

IDEX teknolojisi, aktif olarak ısıtılan bir baskı odası, devasa bir baskı hacmi ve yüksek hıza hazır bir mimariye sahip fabrika zemini için üretilmiş hepsi bir arada endüstriyel 3D yazıcı.

Epsilon W50

Epsilon W50, pasif ısıtmalı tablası ve tam korumalı üretim haznesi gibi özellikler sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle büyük ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa (IDEX) teknolojisi ile desteklenen Epsilon W50, kalite ve hassasiyetle olağan üstü güçlü işlevsel parçalar sunar.

Epsilon W27

Epsilon W27, pasif ısıtmalı tablası ve tam korumalı üretim haznesi gibi özellikler sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle orta ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa (IDEX) teknolojisi ile desteklenen Epsilon W27, kalite ve hassasiyetle olağanüstü güçlü işlevsel parçalar sunar.

Sigma D25

Büyük baskı hacmi ve sürekli bağlantı gibi özellikler sayesinde sorunsuz bir deneyimle maksimum üretkenlik sağlayacak şekilde tasarlanmış, en bilinen BCN3D 3 boyutlu yazıcının yeni neslini keşfedin. Bağımsız Çift Kafa (IDEX) sistemi ile desteklenen Sigma D25, kalite ve hassasiyetle hızlı bir şekilde işlevsel prototipler sunar.

BCN3D Cura

BCN3D Cura, modelinizi 3D baskıya hazırlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir 3D baskı yazılımıdır. Hem yeni, hem de uzman kullanıcılar için kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ve iyileştirilmiş bir üretim deneyimi sağlar. Tüm BCN3D 3D yazıcılarla uyumludur.

BCN3D Cloud

3D yazıcılarınızı yönetin ve nerede olursanız olun operasyonları hakkında bilgi sahibi olun. BCN3D Cloud, 3D baskı deneyiminizi kolaylaştırarak, herhangi bir yerden yazıcınıza yazdırma işleri göndermenize, farklı konumlarda olsalar bile bir grup yazıcıyı takip etmenize ve yazıcınızı diğer ekip arkadaşlarınızla Cloud üzerinden kolayca paylaşmanıza imkan sağlar.

BCN3D PLA

PLA, kullanım kolaylığı ve geniş uygulama yelpazesi ile özellikle mekanik veya termal olarak zorlayıcı olmayan işlerde en yaygın kullanılan filamenttir.

BCN3D PET-G

PET-G, kullanımı PLA kadar kolay, ancak gelişmiş mekanik, kimyasal ve termal özellikleriyle öne çıkan çok yönlü, teknik bir malzemedir.

BCN3D PVA

PVA, karmaşık geometrileri veya büyük nesneleri üretmek için destek malzemesi olarak kullanılabilecek ideal, suda çözünür bir polimer filamenttir.

BCN3D ABS

BCN3D ABS'nin mükemmel mekanik ve termal dayanıklılığı, ABS'yi sayısız uygulama için ideal bir polimer malzeme haline getirir.

BCN3D PAHT CF15

BCN3D PAHT CF15'in içeriği karbon fiber ile yüksek sıcaklıkta harmanalanmış PA'dır. Standart PA malzemeye kıyasla 150ºC'nin altında sabit sıcaklıklarda çalışmaya izin verir ve eklenen %15 karbon fiber takviyesi bu malzemeyi çok daha sert bir hale getirir.

BCN3D PP

BCN3D PP filament, çok yüksek kimyasal dirence sahip hafif bir malzemedir. Su geçirmez kaplar ve dayanıklı parçalar için oldukça uygun bir yapıya sahiptir.

BCN3D PA

BCN3D PA dayanıklılık, esneklik ve aşınma direnci gibi özellikler sayesinde, kullanıma hazır parçalar veya özel kalıplar gibi 3D baskı alanında birden fazla uygulama yapabilmek için idealdir bir malzemedir.

BCN3D PP GF30

BCN3D PP GF30, polipropilenin düşük yoğunluk ve kimyasal direncini, cam elyaf dolgunun sağladığı sertlik ve boyutsal kararlılıkla tek malzemede birleştirir ve kullanımınıza sunar.

BCN3D TPU

BCN3D TPU malzeme Shore-A sertliği 98 olan, olağanüstü mekanik özelliklere ve mükemmel kimyasal dirence sahip birçok endüstriyel uygulama için dayanıklı bir malzemedir.

Çözüm ortağı olduğumuz markalar

Türkiye’de ve dünyada 3D yazıcı ve tarayıcılar işini geliştirmek isteyen birçok şirket, marka ve kurum için çözümler üretiyoruz.

3dörtgen Blog

3D yazıcı dünyası ile ilgili son gelişmeler, yeni teknolojiler, teknik bilgiler ve güncellemeler için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık ve Bilgi Formu

BCN3D yakından tanımak ve ihtiyaçlarınıza yönelik detaylı bilgi almak için formu doldurun. Sizlere mesai saatleri içerisinde geri dönüş sağlanır. Dilerseniz 0216 521 38 40 numaralı telefon ya da kurumsal@3dortgen.com e-posta adresinden bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.


* zorunlu alanlar