3dörtgen Hakkında

21. yüzyılın üretim ve modelleme teknolojileri arasında yer alan 3D yazıcıları odak noktasına alan 3dörtgen 2013 yılında kuruldu. Çalışma alanları ile teknolojiyi bir araya getiren 3dörtgen kafesinde insanların 3D yazıcıları deneyimleyeceği bir alan oluşturarak üretim teknolojileri üzerinde farkındalık oluşturduk. Konsept mağazası ile dünyada da ilk olmayı başardı. 2013 yılından bu yana aynı heyecanla Türkiye’ye katkı sağlamak amacıyla farklı teknoloji ve ürünlerini bünyesine katan 3dörtgen olarak ürünleri ile ilgili eğitim, iş danışmanlığı ve üretim uygulamaları alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ultimaker, Raise3D, BCN3D, SHINING 3D gibi dünyanın önde gelen masaüstü 3D yazıcı ve tarayıcı markalarının Türkiye’deki partneri olmanın yanında, bu teknolojilerin topluma katkı sağlaması amacıyla sosyal fayda projeleri ile ortak çalışmalar yürütüyoruz. Sahip olduğumuz kültür ve toplululuk oluşturma motivasyonu, bizi ticari bir işletme olmanın ötesine taşıyor. Sorumluluğu sadece ürün ve hizmet sunmak olmadığı konusunda hemfikir olan yaratıcı, deneyimli, hevesli ve genç bir takımdan oluşuyoruz.

Kendi segmentinin en iyileri olan dünya markalarıyla yaptığımız işbirlikleri sayesinde hem endüstri hem de tasarım dünyası için samimi ve çözüm odaklı üst düzey bir çözüm ortaklığı sözü veriyoruz. Daha yakından tanışmak için en kısa zamanda, yenilenen 3dörtgen’de buluşalım.

Güncel, Profesyonel, Samimi

3dörtgen olarak her gün değişen dünya dinamiklerine ayak uyduruyoruz. Profesyonel bilgi ve deneyimlerimizi samimi bir iletişimle sizinle paylaşıyoruz.

En yeni teknolojiler deneyim mağazımızda

Biz, dijital imalatın öncüsü 3D yazıcı ve tarayıcı teknolojilerinin deneyimlenerek daha iyi anlaşılabileceğine inanıyoruz. Dünyada ilk olan deneyim mağazamızda, portföyümüzde olan tüm ürünlerimizi takım arkadaşlarımızın rehberliğinde yakından inceleyebilir, en yeni teknolojiler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mağazamızı ziyaret edin

Proje ve fikirlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyoruz.

Fikir ile başlayan proje serüveninizin tasarım, prototipleme ve üretim ile bir sonraki seviyeye taşınmasında deneyimli takım arkadaşlarımızla sizi de sürecin bir parçası haline getirerek birlikte çalışıyoruz. En iyi 3D yazıcı, tarayıcı, tasarım araçlarını kullanarak mühendis ve tasarım takımımızla birçok ihtiyacınızın hızlı bir şekilde üretilmesini sağlıyoruz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi alın Hizmetlerimiz hakkında bilgi alın

Uçtan uca çözüm ve destek sağlıyoruz.

Türkiye’de yetkili ülke partneri olduğumuz her markanın ve verdiğimiz tüm hizmetlerin arkasındayız. Sunduğumuz teknolojileri işinize en verimli şekilde entegre etmek ve bilgi düzeyinizi arttırmak için eğitimler düzenliyor, bireysel ya da kurumsal teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi alın

Üretimin birleştirici gücüne inanıyoruz.

Her şey bir merhaba ile başlıyor. 2013’te kurduğumuz 3dörtgen bugün binlerce seveni ile sürekli büyüyen bir yaratıcı topluluğu temsil ediyor. Destek verdiğimiz yüzlerce sanat, öğrenci, sosyal fayda ve sorumluluk projeleri ile 3D yazıcı teknolojisinin üretim gücünü toplumun her kesimine yaymaya çalışıyoruz.

Projelerimize göz atın

3dörtgen a takımı ile tanışın

Farklı disiplinlerden, 21. yüzyıl becerilerine sahip bir takımdan oluşuyoruz. Sizinle tanışmak, hayallerinize ortak olmak için buradayız. Ne dersiniz, tanışalım mı?

Büşra Güven

Muhasebe Uzmanı

Cem Sağır

Destek Ekibi Takım Lideri

Doğukan Güngör

Head of Brand Management

Emirhan Eral

Üretim Mühendisi

Furkan Bakır

Kurucu Ortak

Handan Yavuz

Satın Alma Direktörü

Koray Küçüköner

3D Tarama Teknolojileri Satış ve Uygulama Mühendisi

Kübra İşler

Barista

Mehmet Türker Aydemir

Kurucu Ortak

Muharrem Kaykun

Teknik Servis Mühendisi

Mustafa Vehbi Yavuz

Kurucu Ortak

Nisa Nur Turan

Satış Operasyon Mühendisi

Onur Konan

Head of Business Operations

Osman Gazi Kaplan

Üretim Mühendisi

Ömer Kavak

Satış Uzmanı

Sakibe Karaman

Ofis Görevlisi

Taha Komut

Lojistik ve İdari İşler Uzmanı

Ümit Kartal

Lojistik ve İdari İşler Uzmanı

3dörtgen’i ziyaret edin

Tüm yeni teknolojik ürünler, atölyeler, etkinlikler ve nefis kahve için İstanbul Kısıklı’daki mağaza ve kafemizi ziyaret edin.

Teknolojiseverler için ilham veren bir atmosferde en yeni teknolojileri deneyimleyerek inceleyin. Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınız için deneyimli takım arkadaşlarımızdan destek alın.

Teknolojinin yanında kahve iyi gider dedik. Lezzetli atıştırmalıklar ve nefis kahve çeşitleri 3dörtgen Cafe’de.

Masaüstü profesyonel 3D yazıcılardan, insan ve nesne tarayabilen endüstriyel 3D tarayıcılara kadar birçok dünya markası ürün ile işinizin verimliliğini arttırın.

Takım Projelerimiz

3dörtgen takımı kendi projelerini geliştirme konusunda özgürdür. Bugüne kadar birçok sanat, öğrenci, sosyal fayda ve sorumluluk projelerine destek verdik. Bununla birlikte takım içinde projeler ürettik.

Onaranlar Kulübü

Onarma, üretme ve paylaşma odağında çevreyle diyalog kuran yaratıcı projeler geliştiren bir sosyal girişim olan Onaranlar Kulübü 2015’te kuruldu ve yüzlerce gönüllü ile kent için çalışıyor.

Detaylı Bilgi

Gelecek Burada

Konuşma serisi olarak hayatına başlayan Gelecek Burada, bugün yıkıcı teknolojileri odak noktasına alan gelecekburada.net ile gönüllü yazarların paylaşım platformu olarak yayın hayatına devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Asya Zihgir

3 boyutlu yazıcıları kullanarak kişiye özel profesyonel okçuluk aksesuarları üreten Asya Zihgir, geleneksel okçuluğa yeni nesil bir bakış açısı getiriyor.

Detaylı Bilgi

Print4purpose

Print4Purpose 3 boyutlu üretime ihtiyaç duyanlarla, 3 boyutlu yazıcı bulunduran yaratıcı mekanları buluşturan, ihtiyacı olanların 3 boyutlu yazıcı teknolojisini ücretsiz kullanabilmesini sağlayan bir sosyal fayda projesi olarak faaliyet gösteriyor.

Detaylı Bilgi

Proboyut

Üretime hevesli tüm bireylerin; ihtiyaç duyduğu araç ve gereçlere en ekonomik ve en güvenilir şekilde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla kurduğumuz proboyut, üretimin demokratikleşmesini savunan bir e-ticaret sitesi olarak hayatına devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Dost Girişimler

3dörtgen takımı olarak Türkiye’de ve dünyada birçok yaratıcı girişimi dostumuz olarak görüyoruz.

3dörtgen Destek Programı

Destek Programı Nedir?

Her yıl binlerce mühendis, tasarımcı, mimar, öğrenci 3D yazıcı teknolojileriyle fikirlerini bir sonraki aşamaya taşıyor. 3dörtgen takımı olarak 3D yazıcı teknolojisine erişimde dezavantajlı olan oluşumlara destek sağlayarak donanım ve sanat fikirlerini hayata geçirmede destek olmaya çalışıyoruz.

3dörtgen Blog

3D yazıcı dünyası ile ilgili son gelişmeler için, yeni teknolojiler, teknik bilgiler ve güncellemeler için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.