3B Baskı, Tarama ve Tersine Mühendislik İçin Buradayız

Türkiye’nin masaüstü 3D yazıcılarla tanıştığı ilk günden beri en iyi araçlarla kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik 3D baskı, 3D tarama ve 3D modelleme hizmetleri veriyoruz. Otomotiv, uçak ve savunma sanayi, medikal, kültür- sanat, eğitim gibi birçok alanda fikir aşamasından projelendirmeye kadar deneyimli mühendis ve tasarım ekibimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz. 3dörtgen’de ihtiyacınıza en uygun teknik donanıma sahip takım arkadaşımız sizinle ilgilenir.

Teklif Al

Bilgi ve Deneyim Aktarımımızla İşinizde Verimliliğinizi Arttırıyoruz

3 boyutlu yazıcı, tarayıcı teknolojileri ve tersine mühendislik uygulamalarıyla projenizi bir sonraki aşamaya en hızlı şekilde getirmeniz için bildiğimiz tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Bireysel ya da kurumsal teknik eğitim ihtiyaçlarınız için yerinde ve ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş sertifikalı eğitimler veriyoruz.

Detaylı bilgi al

Hizmetlerimiz

Dünyanın en iyi masaüstü 3D yazıcılarını kullanarak PLA, ABS, PP, PC, TPU, naylon, karbon fiber, reçine gibi endüstriyel malzemelerle 3D baskı hizmeti veriyoruz. Maket, prototip, protez, yedek parça, heykel, koruma kapakları, hizalama araçları, düzenleyici ve tutucular gibi birçok ihtiyacınızı uzman mühendislerimizin danışmanlığında projelendirip, üretiyoruz.

Ekibimizle İletişime Geçin

Nesnelerinizi CAD dosyasına dönüştürmek için hızlı ve üstün kalite sunan 3D tarayıcı, yazılım ve tersine mühendislik uygulamalarını kullanıyoruz. Tedavülden kalkmış bir yedek parçadan mevcut tasarımın iyileştirilmesine, rakip ürünlerin analizinden kırık parçaların onarılmasına, ürün dökümantasyonu oluşturmaktan maliyetli parçaların dışa bağımlı olmadan üretilmesine kadar birçok özel ihtiyacınız için çözüm sunuyoruz.

Ekibimizle İletişime Geçin

Karakter tasarımı, heykel, mekanik modelleme, aksesuar ve diğer birçok alanda uzman tasarımcılarımız ile ihtiyacınızı dinliyor ve 3 boyutlu modelliyoruz. Fikrinizi ZBrush, Solidworks, Sketchup gibi profesyonel yazılımlarla somut bir tasarıma dönüştürüyoruz. Bugüne kadar yüzlerce kültür-sanat, endüstriyel, reklamcılık, sinema ve animasyon projesinde çözüm ortağı olarak yer aldık. Siz de ajansınız, markanız, kurumunuz ya da kişisel projeleriniz için profesyonel 3D modelleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekibimizle İletişime Geçin

Tersine mühendislik, 3D yazıcılarla mevcut nesnelerin dijital modellerini oluşturarak benzer ürünleri hızlı bir şekilde üretme stratejisidir. Bu yöntem, endüstriyel tasarım ve prototip geliştirmeye esneklik ve özelleştirilmiş üretim imkanları sunar, ürün geliştirme süreçlerinde önemli bir rol oynar.

Ekibimizle İletişime Geçin

Şirket içi 3D Yazıcı ve 3D Tarayıcı Çözümleri

Kişisel ya da kurumsal 3D baskı ve tarama ihtiyaçlarınızı şirket içinde çözmeniz için profesyonel masaüstü ürünlerimize göz atın.

Ultimaker S5 Pro Bundle

Ultimaker S5'in geniş baskı hacmi sadece büyük modelleri yazdırmanızı sağlamaz ayrıca tek bir baskı tablasına birden fazla parça koymanıza imkan tanır. Ultimaker S5'i Material Station ve Air Manager ile birleştirerek talebi karşılayın, verimliliği en üst düzeye çıkarın ve gönül rahatlığıyla hava kalitesinin tadını çıkarın.

Shining 3D Pro Einscan Pro HD

EinScan Pro serisi el tipi 3D tarayıcıdan gelen deneyimle, çok işlevli ve modüler tasarımı ile yola çıkılan EinScan Pro HD, elde tarama ile yüksek çözünürlük ve doğruluk sağlamada benzersiz bir performans sunar.

Raise3D E2

Hassasiyet gerekli standart üretimleriniz için mükemmel sonuçlar veren E2, bağımsız çift kafa özelliği ile üretim kapasitenizi 2 katına çıkarır. Ani güç kesintileri baskınızı etkilemez. Çünkü E2, güç kesintisi sonrası kaldığı yerden sorunsuz bir şekilde devam eder.

Tümünü Gör

Detaylı Bilgi Alın

3D baskı ve tarama teknolojileri projenizde bir sonraki adıma geçmek için hız ve maliyet avantajı sağlar. Formu doldurarak hızlı prototipleme, nesnelerinizi dijital ortama aktarma ve 3 boyutlu modelleme gibi ihtiyaçlarınız için deneyimli mühendislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere mesai saatleri içerisinde geri dönüş sağlanır. Dilerseniz 0216 521 38 40 numaralı telefon ya da uretim@3dortgen.com e-posta adresinden bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.


* zorunlu alanlar