Ultimaker MakerBot

Açıklama

D BASKI YÖNTEMLERİNE ERİŞİM KOLAYLAŞIYOR Gerçek imalat kalitesinde malzemelerle üretim araçları ve üretim parçaları basın.

İKİ KAT GÜÇ. İKİ KAT DOĞRULUK. Patentli VECT ™ 110 (Değişken Çevresel Kontrollü Sıcaklık) Isıl Regülasyon, baskı ortamını eşit şekilde ısıtır ve kontrol eder, böylece z ekseni boyunca 2 kat daha güçlü ve genel olarak 2 kat daha doğru parçalar elde edilir. METHOD'un eşsiz sanayi yapısı sayesinde saatler, günler veya haftalar boyunca kesintisiz olarak baskı yapın.

METAL, KOMPOZİT VE POLİMERLER METHOD X İLE DAHA İYİ BASILIR. RapidRinse™ destekleri ile gerçek ABS parçalarını diğerlerinden daha hızlı çözünen desteklerle basın.

15 patentli özellik, diğer masaüstü 3D yazıcılardan daha iyi çevresel kontrol sağlar. 25'ten fazla ayarlanmış malzemeden, LABS GEN 2 Deneysel Ekstruder ile sonsuz 3. taraf seçeneklerine geçin. 6-in-1 Modüler Performans Ekstruderleri, malzeme grupları arasında hızlı değişiklik yapılmasına olanak tanır ve çapraz bulaşmayı önler.MASAÜSTÜ KOLAYLIĞI İLE SANAYİSEL GÜÇ.

CloudPrint™, siz ve ekibinizin herhangi bir yerden 3D baskıya güvenli erişim sağlar. CloudPrint™, en popüler CAD dosya türlerini doğal olarak kabul eder. 5 inç kapasitif dokunmatik ekran, işlerinizde sezgisel adım adım kurulum ve gerçek zamanlı kontrol sağlar. Otomatik Kalibrasyon, kurulumdan tahmin işini çıkarır ve düzgün bir yapım tablası ve ekstruder hizalaması sağlar. SmartAssist Malzeme Yükleme, malzeme bölmesinden ekstrüzyona kadar malzeme değiştirmeyi kolaylaştırır ve eller serbest kullanım sağlar.

Method X

Uyumluluk

YÖNTEM X Malzeme ve Ekstruder Uyum Tablosu

Method X

Yapıcı Bakım

3D BASKI YOLCULUĞUNUZ BOYUNCA SİZİ DESTEKLEYEN HİZMET PLANLARI

MakerBot olarak, sadece bir 3D yazıcı satın almıyorsunuz, yeni bir araç veya öğretme fırsatına yatırım yapıyorsunuz.

MakerCare Uzatılmış Servis Planları ile, kendi içindeki 3D baskı uzmanları ekibimizden beyaz eldivenli destekle deneyiminizi riski azaltabilir ve yatırımınızı maksimize edebilirsiniz.

- MakerBot MakerCare 1 Yıllık Uzatılmış Servis Planı
- MakerBot MakerCare 2 Yıllık Uzatılmış Servis Planı
- MakerBot MakerCare 3 Yıllık Uzatılmış Servis Planı


MAKERBOT DESTEK MÜHENDİSLERİNE DOĞRUDAN ERİŞİM

Başlarken yardıma mı ihtiyacınız var?
Yazıcınızda bir şeyler tam olarak doğru değil mi?
Telefon, e-posta veya canlı sohbeti tercih etmeniz fark etmeksizin, yardım bir adım ötede. MakerCare ile, 3D yazıcınızla doğru yolda ilerlemenize yardımcı olabilecek 3D baskı uzmanları ekibimize doğrudan erişim elde edersiniz.


ÖZEL EĞİTİM SEANSI

MakerBot 3D yazıcıları sezgisel olsa da, platformu geniş kapsamlı kullanan birinden gerçek görüş almak iyi olabilir. İşte bu yüzden MakerCare ile, sertifikalı bir MakerBot Destek Mühendisi ile 1 saatlik özel eğitim seansına erişim elde edersiniz. Bu seans sırasında, temel kurulum, kullanım ve bonus ipuçları ve püf noktaları konusunda size rehberlik ederken, yol boyunca herhangi bir sorunu cevaplar.


HOT SWAP

Herhangi bir işletme için makine çalışmama süresi ideal değildir. Yapılması gereken projeleriniz var ve biz anlıyoruz. MakerCare, hot swap ile sizi destekliyor. Yazıcınız çalışmaz hale geldiğinde, destek mühendislerimiz en kısa sürede size geri döner. Sadece işlemi başlatmak için arayın veya e-posta gönderin. Sorun hızlı bir yedek parça değişimi veya ayarlama değişikliği ile çözülebilirse, bunu yapacağız. Yazıcının geri gönderilmesi gerekiyorsa, size hemen yedek bir makine göndeririz - hatta sizinki geri göndermeden önce - böylece kısa sürede tekrar çalışmaya başlayabilirsiniz.


AŞINMA VEYA HASARLI PARÇALARIN DEĞİŞTİRİLMESİ

Yazıcınızı paketlemeden ve göndermeden tamir edebileceğiniz bir aşınma bileşeni veya hasarlı bir parça mı var? Standart garanti kapsamındaki arızalı parçaların yanı sıra, MakerCare doğal aşınma ve kazayla oluşan hasarlar için parça değiştirme sağlayarak size daha hızlı bir şekilde çalışmaya devam etmenizi sağlar.

Method X

"ABS, EN SONUNDA PLA KADAR KOLAY"Özel RapidRinse™ destek teknolojimizle, eşi benzeri görülmemiş bir kolaylıkla ABS parçalar elde edin.


MUSLUK SUYU İLE ÇÖZÜLEBİLİR


Zahmetli yıkama tankları ve kimyasalları unutun, RapidRinse™ saf musluk suyunda çözünür, bu yüzden neredeyse her ortamda kullanımı kolaydır.


DAKİKALAR İÇİNDE ÇÖZÜLÜR*


Baskınız çözülürken beklemek için vaktiniz yok, bu yüzden RapidRinse™'ı PVA ve diğer yüksek sıcaklıkta çözünebilir destek malzemelerine göre daha hızlı çözülen şekilde tasarladık.


*Çözünme süresi, parça geometrisine ve çözünme yöntemine bağlı olarak değişebilir.


METHOD X 1

METHOD X 2

METHOD X 3

Satın Al