Yüksek hassasiyet ile 3D prototipleme ve ürün geliştirme sürecini ileri boyuta taşıyın.

Hızlı 3D prototiplemede sunduğu özellikler ile Shining 3D AccuFab-L4K reçineli 3D yazıcıyı inceleyin.

Limitlerin ötesinde bir baskı deneyimi

AccuFab-L4K, çıktı alınan baskı boyutu ile dijital tasarım boyutunun tam tutarlı olmasını sağlamak için IT7 düzeyinde baskı doğruluğuna sahiptir.

3D baskılardaki parlaklık homojenliğini %90'a kadar ulaştıran AccuFab-L4K, modelin her noktasını aynın hassasiyette üretir.

AccuFab-L4K, bir pikselden dahi küçük hassasiyette baskı alabilme imkânı ile büyük küçük tüm yüzey detaylarını pürüzsüz şekilde yansıtır.

Endüstriyel kalitede prototipleme

Son teknoloji sağlamlık; AccuFab-L4K'nın gerçek yaşam koşullarında test edilen 5 milyon katmanı yüksek güvenilirlik sağlar.

Bölgesel soğutma sistemi, DCS (Bölgesel Soğutma Sistemi), 3D yazıcının ömrünü önemli oranda uzatırken optik sistemin sıcaklığını 40℃'nin altında tutar.

Endüstriyel sınıf malzeme ve kalite kontrol, AccuFab-L4K parçalarının üretimi 21 farklı denetimden geçerek endüstriyel kalitede bir 3D yazıcı oluşturmak için birleştirilir.

Büyük modelleri yüksek çözünürlükte daha hızlı üretin

  • 3D modellerinizi SLA 3D yazıcılardan daha hızlı, DLP 3D yazıcılardan daha yüksek çözünürlükte üretin.

  • AccuFab-L4K, hızlı prototiplemede ihtiyacınız olan yüksek baskı hassasiyetini sağlayarak 3D modellerinizin çıktısını 4K çözünürlükte sunar.

  • 192 × 120 × 180 mm genişlikte baskı alabilme imkânı sunan AccuFab-L4K ile büyük modelleri daha hızlı üretin, prototiplemede zaman kazanın.

Ürün geliştirmede malzeme esnekliğini keşfedin

AccuFab-L4K, Shining 3D mühendisleri tarafından çeşitli mühendislik uygulamalarınız için geliştirilen standart, biyo-uyumlu ve suda yıkanabilir gibi çeşitli reçineler ile en iyi şekilde çalışarak yüksek hassasiyet ve iyi yüzey kalitesi sağlar.

Ayrıca, Shining 3D ile anlaşmalı endüstri lideri 3. taraf reçine markalarının da sunduğu malzemeler, AccuFab-L4K ile ürün geliştirme esnekliğinizi artırır.


Shining 3D AccuFab-L4K uygulama alanları

Standart reçine,
3D baskılarda sunduğu detaylı yüzey kalitesi ile yüksek doğrulukta modeller üretme imkânı sağlar. Standart reçine ile birçok prototipleme, mühendislik ve üretim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Suda Yıkanabilir Reçine
Su ile temizlenmesi kolay, çevre dostu, az kokulu bir reçinedir. Suda yıkanabilir reçine, yüksek yüzey kalitesine, güçlü mekanik özelliklere ve iyi bir stabiliteye sahiptir.

Sert Reçine
Sınıfında lider gerilme mukavemeti ve sertliğin yanı sıra düşük çekme oranları ile parçaların uzun vadeli UV stabilitesi ve dayanıklılık için özel olarak tasarlanmıştır. Sert reçine ile üretilen baskılar düşük su emilimine sahiptir ve cilalanması kolaydır.

Dayanıklı reçine,
Basınca veya gerilime dayanması gereken mühendislik prototipleri için idealdir. Kırılmayı önlemek için esneklik ve dayanıklılığın gerekli olduğu mühendislik uygulamaları için doğru seçimdir.

Esnek Reçine
Yumuşaklığa ve iyi elastik özelliğe sahip esnek reçine, kullanım sırasında farklı ürünlerin deformasyon senaryolarını simüle edebilir. Yüksek geri tepme ve kopma mukavemeti gösteren esnek reçine, zaman içinde minimum seviyede yapısal bozulma sergiler.

Medikal Reçine
Shining 3D tarafından geliştirilen medikal reçine, giriş seviyesi tıbbi yardım ürünlerinin basımı için uygun, tıbbi ekipman sertifikasyon kaydına sahip bir reçinedir. Örnek: bileklik, ortodontik model.

Satın al

Shining 3D AccuFab-L4K'nın teknik detayları

Çözünürlük

3840×2400

Piksel boyutu

0.05 mm

Dalga boyu

405 nm

Işık şiddeti

3 mw/cm^2

Işık kaynağı

UV LED + LCD

Baskı boyutu

192 mm × 120 mm × 180 mm

Baskı hızı

10~ 50 mm/h

Tolerans aralığı

±0.05 mm

Katman kalınlığı

0.025 / 0.05 / 0.075 / 0.1 mm

Çalışma sıcaklığı

20℃ ~ 30℃

Çalışma ortamı nem koşulları

30%~ 70%

Arayüz

5” dokunmatik ekran

Bağlantı

Wi-Fi/Enterenet/Thumdrive

Ağırlık

19 Kg

Yazıcı boyutları

360 mm × 360 mm × 530 mm

SHINING 3D mühendislik malzemeleri

Beyaz malzeme:TR01、S1;Sarı malzeme:DM12; Transparan malzeme:SG01;Siyah Malzeme:S2; Yıkanabilir Malzeme:W1

BASF mühendislik malzemeleri

Dayanıklı malzeme:ST45、ST80;Sert malzeme:RG35、RG50; Esnek malzeme:FL60、EL150

Üçüncü taraf sertifikalı reçine

Shining 3D tarafından onaylanan üçüncü taraf reçineler, AccuFab-L4K Yüksek Hassasiyetli Stereolitografi 3D Yazıcıda kullanılabilir.