Neden SHINING 3D

10 yılı aşkın süredir profesyonel 3D dijitalleştirme ve geliştirilebilir üretim teknolojileri sunan SHINING 3D ile şimdi tanışın.

Deneyimler

Dünyada ve Türkiye'de binlerce üretici, sanayici, mimar, tasarımcı projelerini bir sonraki aşamaya daha hızlı getirmek, prototiplemede maliyet avantajı sağlamak ve pazarlama iletişimini güçlendirmek için 3 boyutlu yazıcı ve 3D tarayıcıları kullanıyor.

3D dijitalleştirme ve çok renkli heykel üretiminin klasik prosedürlerinin birleşimi sayesinde, parçalanmış Málaga Mesih'in bacaklarını eski haline döndürmek mümkün oldu.

Juan Manuel Miñarro López - SICNOVA 3D

DISAPALE isimli proje ile paleolitik dönemden kalma 300 ile 500 arasında tarihi nesne EinScan Pro 2x Plus ile dijitalleştirilerek arkeoloji öğrencilerinin ve profesyonellerin incelemesine açılıyor.

Neanderthal Museum ve Friedrich-Alexander University

MBDesign Studio, otomobiller için kişiselleştirilmiş modifiye hizmeti verirken Shining3D 3D tarayıcılardan faydalanıyor.

MBDesign Studio

Gerçekten özgün ve gerçekçi bir model elde ettik. Tasarruf edilen zaman miktarı ve modellerin orijinalliği, yalnızca profesyonel bir 3D tarayıcı kullanarak elde edebildiğimiz bir şeydi. Einscan serisi, ihtiyacımız olan sonuçları verdi.

Ruig (Tasarım Ofisi)

Profesyoneller İçin Güçlü, Uygun Fiyatlı 3D Tarayıcılar

Profesyoneller İçin Güçlü, Uygun Fiyatlı 3D Tarayıcılar

EinScan H2

Renkli 3D Taramada Yeni Bir Ölçüt.
3D dijitalleştirme ve denetim alanında öncü olan SHINING 3D, büyük beğeni toplayan tarayıcısının yeni neslini gururla sunar: EinScan H2.

EinScan HX

EinScan HX ile tecrübesiz veya 3D tarama konusunda profesyonel deneyime sahip olmanız fark etmez; kullanımı kolaydır, kullanıcı dostu bir yazılımla gelir ve tak ve çalıştır özelliğine sahiptir. EinScan HX'in taşınabilirliği ve esnek kullanımı, daha verimli ve rahat bir tarama deneyimi düşünülerek ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Einscan Pro HD

EinScan Pro serisi el tipi 3D tarayıcıdan gelen deneyimle, çok işlevli ve modüler tasarımı ile yola çıkılan EinScan Pro HD, elde tarama ile yüksek çözünürlük ve doğruluk sağlamada benzersiz bir performans sunar.

EinScan Pro 2X 2020

Yüksek hassasiyetli sonuçlar için gerçekten taşınabilir ve çok yönlü el tipi 3D tarayıcı. Hafif ve kompakt boyutuyla, EinScan Pro 2X 2020'yi dizüstü bilgisayar gibi herhangi bir yere kolayca götürebilir, tak ve çalıştır kurulumunun ve sınırsız tarama deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Shining 3D Transcan C

Olağanüstü yüksek çözünürlüklü profesyonel 3D tarayıcı Transcan C, 2 adet 12 MP renkli kamera, tam otomatik döner tabla ve ayarlanabilir tarama aralığı ile ayrıntılı 3D veriler elde etmenizi sağlar. Tüm endüstrilerde kullanıma uygun olarak geliştirilen Transcan C, küçük ve orta büyüklükteki nesneleri yüksek doğrulukta tarar.

Einscan H

Shining EinScan H LED ışık ve görünmez kızılötesi tarama teknolojisi ile hibrit bir 3D tarama deneyimi sunar. Bu sayede farklı 3D tarama modları ile yüksek kaliteli ve renkli tarama sonuçları almanızı sağlarken görünmez kızılötesi ile herhangi bir rahatsızlık vermeden insan tarama işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Shining 3D Einstar

Hafif ve ergonomik kompakt tasarıma sahip 3D tarayıcı Einstar 3D, endüstriyel düzeyde 3D taramayı en uygun fiyatla herkesin kullanımına sunar. EinStar 3D, dış mekan taraması, nesne ve portre modlarıyla kullanım kolaylığı sağlarken, yüksek kalite tarama verileri elde etmenize olanak tanır.

Einscan SP

EinScan Pro serisi el tipi 3D tarayıcıdan gelen deneyimle, çok işlevli ve modüler tasarımı ile yola çıkılan EinScan Pro HD, elde tarama ile yüksek çözünürlük ve doğruluk sağlamada benzersiz bir performans sunar.

Einscan SE

EinScan Pro serisi el tipi 3D tarayıcıdan gelen deneyimle, çok işlevli ve modüler tasarımı ile yola çıkılan EinScan Pro HD, elde tarama ile yüksek çözünürlük ve doğruluk sağlamada benzersiz bir performans sunar.

Shining 3D AccuFab-L4K

4K çözünürlükte modeller üretebilme imkanı sunan reçineli 3D yazıcı Shining 3D AccuFab-L4K ile yeni ürün geliştirme sürecini ileri boyuta taşıyın. LCD teknolojisine sahip AccuFab-L4K ile zamandan tasarruf ederek hızlı 3D prototiplemede verimliliği artırın.

EX Scan

Yeni tarama yazılımı EXScan Pro, kullanımı kolay, yepyeni bir kullanıcı arayüzü ve üretim deneyimi sağlar. Bu sayede; 3D tarama işlemi, yeni veya deneyimli kullanıcılar farketmeksizin telefonunuzdan video çekmek kadar basit bir hale gelmiştir.

Çözüm ortağı olduğumuz markalar

Türkiye’de ve dünyada 3D yazıcı ve tarayıcılar işini geliştirmek isteyen birçok şirket, marka ve kurum için çözümler üretiyoruz.

3dörtgen Blog

3D yazıcı dünyası ile ilgili son gelişmeler, yeni teknolojiler, teknik bilgiler ve güncellemeler için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık ve Bilgi Formu

Shining3D yakından tanımak ve ihtiyaçlarınıza yönelik detaylı bilgi almak için formu doldurun. Sizlere mesai saatleri içerisinde geri dönüş sağlanır. Dilerseniz 0216 521 38 40 numaralı telefon ya da kurumsal@3dortgen.com e-posta adresinden bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.


* zorunlu alanlar